blank

O nás

Stavstroj SK s.r.oTEPLO A POHODLIE VÁŠHO DOMOVA

Už 25 rokov prinášame teplo a pohodlie Vášmu domovu. Rokmi overené značky - laminátové a drevené podlahy, krbové kachle a krbové vložky s dlhoročnou tradíciou vhodné do Vášho interiéru pre vytvorenie rodinnej pohody a príjemnej atmosféry pri ohni.

Laminátové podlahy - moderný a atraktívny vzhľad, dlhá životnosť a trvalá krása vďaka potvrchovej úprave scratch guard.

Drevené podlahy - určené pre milovníkov prírodných materiálov, vynikajúca pevnosť a odolnosť proti poškriabaniu a opotrebeniu.

Vinylové podlahy - luxusné podlahy s dokonalým prirodzeným vzhľadom pripomínajúcim drevo s nízkymi nárokmi na údržbu.

 

Navštívte náš internetový obchod Stavstroj SK, s.r.o. kde si môžete pozrieť a aj vybrať nami ponúkané laminátové a drevené podlahy značky QUICK-STEP, krbové kachle a krbové vložky. Vykurovacie teleso sa rýchlo stane členom Vašej rodiny, zabezpečí Vám príjemnú atmosféru v kruhu najbližších a teplo Vášho domova. Ak máte akékoľvek otázky ohľadne výberu toho správneho produktu kontaktujte nás. Radi Vás privítame osobne na našej predajni Šintavská 27/1, Sereď. Tešíme sa na Vašu návštevu.

Rozhodli sme sa priniesť a ponúknuť Vám ďalšiu službu ktorou je sprostredkovanie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností – realitná činnosť s cieľom pomôcť Vám tak splniť si svoje sny o bývaní. Bývať vo vlastnom je asi snom každého z nás a my chceme byť nápomocní, aby sme mohli spoločne tieto Vaše sny a predstavy o novom bývaní zmeniť na skutočnosť. Stavstroj SK, s.r.o. - realitná kancelária člen Realitnej únie SR